Pirkums

  • -

Pakalpojumi

Tā ir kopšana, kas pielāgota individuāli tikai Jūsu ādai. Kopšana sākas ar maigu attīrīšanu un ādas vajadzību noteikšanu. Kopšanas laikā tiek izmantotas efektīvas mitrinošas, nomierinošas un barojošas preparātu kombinācijas kas rada Jūsu ādai svaiguma, viegluma un veselības sajūtu

Tas ir personalizēts konsultāciju, plānošanas un pakalpojumu serviss  balstīts uz individuālu pieeju, kas  ļauj sasniegt labākos kopšanas rezultātus. Šis pakalpojums ietver sevī rūpīgu un detalizētu ādas analīzi, rekomendāciju, mājas kopšanas plāna, procedūru plānu sastādīšanu, veikšanu un rezultātu kontroli  

Tikšanās laikā ar vienu no mūsu speciālistiem jūs saņemsiet padziļinātu konsultāciju un nepieciešamās  turpmākās kopšanas plānu

Viena no mūsu mīļākajām kopšanām. Tā ne tikai maigi attīra ādu, bet arī liek tai veselīgi starot. Maiga ūdens strūklas slīpēšana veic brīnumus. Serumi kas tiek uzklāti uz ādas lieliski atjauno, mitrina, gaišina, attīra ādu

Dažādu terapiju kombinācija lieliski risina konkrētas problēmas ar ko saskaras jūsu āda. Ja vaicāsiet kādu tehniku izmantoju katrai procedūrai, es nevarēšu atbildēt uz šo jautājumu. Es tās izvēlos atbilstoši Jūsu ādas vajadzībām un procedūras laikā apvienoju dažādas metodes. Pateicoties tam, tiek sasniegts pārsteidzošs rezultāts – veselīga un mirdzoša āda.

Drošu tehnoloģiju un mūsu pieredzes apvienojums dod stabilus rezultātus, kas priecē mūsu klientus. Dažādu tehniku kombinācija, kas īpaši izstrādāta Jūsu ādai, nodrošina ādai dabiskumu, veselību un atjaunošanu. 

Šīs kopšanas nodrošina ātru rezultātu, ko jūs iegūstat tūlīt pēc aiziešanas. Vienmērīga mitrināta ādas tekstūra staro un izskatās 100% veselīga un dabiska. Kopšanas ietver nepieciešamo ādas pamatvajadzībām, bez kurām tā nevar izskatīties labi. Papildus pārsteidzošajam rezultātam, kopšanas laikā jūs atpūšaties un izbaudāt patīkamus, relaksējošus mirkļus.

Profesionālās ārstnieciskās kosmētikas IS CLINICAL unikālās īpašības izmanto ārsti, kosmetologi un make up mākslinieki visā pasaulē. GMP atbilstības sertifikāts, par kuru ir atbildīga FDA, nozīmē, ka šī kosmētika ir absolūti droša. Klīniskie pētījumi parādīja, ka IS СLINICAL produkti ir augu sastāvdaļu un augsto tehnoloģiju kombinācija. Katrs produkts atrisina nevis vienu, bet gan 3-5 estētiskās problēmas. Mēs uzticamies IS CLINICAL, un tās efektivitāte nav apšaubāma.

Jaunākā un efektīvākā metode, ādas vajadzību un  problēmu noteikšanai,ar artificial intelligence palīdzību. Pirmajai vizītei, mēs rekomendējam, sākt tieši Ādas diagnostiku, balstoties uz saņemtajiem rezultātiem speciālists satādīs rekomedācijas mājas kopšanas līdzekļiem un izstrādās procedūru plānu, lai efektīvi risinātu ādas problēmas. Procedūrai ar jaunās paaudzes aparātu Janus Pro  nav kontrindikāciju un tā ir absolūti droša.

Terapijas ķermenim ir paredzētas, lai atbrīvotu ķermeni no saspringuma, atjaunotu limfas cirkulāciju un izvadītu toksīnus. Masāža palīdz sakārtot domas, uzlabot ķermeņa vizuālo izskatu un padarīt ādu elastīgu un gludu.

Bauda ķermenim  un kopējai labsajūtai.

You don't have permission to register
VIZĪTES REZERVĀCIJA
Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā!
REZERVĀCIJA
ЗАБРОНИРОВАТЬ ВИЗИТ
Мы свяжемся с вами в ближайшее время!
ЗАБРОНИРОВАТЬ
BOOK NOW
We will contact you soon!
BOOK
VIZĪTES REZERVĀCIJA
Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā!
REZERVĀCIJA