fbpx

Pirkums

  • -

ATJAUNOJOŠĀS PROCEDŪRAS IS CLINICAL

//ATJAUNOJOŠĀS PROCEDŪRAS IS CLINICAL

Atjaunojošās procedūras is clinical

Profesionālās ārstnieciskās kosmētikas IS CLINICAL unikālās īpašības izmanto ārsti, kosmetologi un make up mākslinieki visā pasaulē.

GMP atbilstības sertifikāts, par kuru ir atbildīga FDA, nozīmē, ka šī kosmētika ir absolūti droša. Katrs produkts atrisina nevis vienu, bet gan 3-5 estētiskās problēmas. Mēs uzticamies IS CLINICAL, un tās efektivitāte nav apšaubāma.

 

FIRE&ICE

Kāpēc šo kopšanu sauc par “sarkanā celiņa procedūru”? Jo pēc tās Jūs varat doties uz jebkuru, pat visgreznāko pasākumu. Jūsu seja izskatīsies jauna, svaiga un tonizēta, pateicoties termoaktīvajai maskai un dziļai mitrināšanai ar atvēsinošu efektu. Rezultāts ir : vienmērīgs ādas tonis, samazinās grumbu dziļums, gaišinās pigmenta plankumi , notiek ādas atjaunošana šūnu līmenī. Ikviens, kurš vismaz vienu reizi ir izmēģinājis šo procedūru, atgriežas pie tās vēl un vēl.

 

HONEY ENZYME FACIAL

Šī intensīvi mitrinošā un viegla, atjaunojoša pīlinga procedūra padara ādu maigu un gludu.

Sildošo medus attīrīšanu mēs papildinām ar aktīvo kompleksu un medus masku. Pateicoties tam dziļi ādā iekļūst  minerāli, vitamīni un antioksidanti. Āda kļūst zīdaina, maiga un tajā pašā laikā tvirta. Mitrinoša maska ​​aktīvi atjauno un piepilda ādu ar mitrumu un barojošie serumi nostiprina rezultātu.

 

FOAMING ENZYME TREATMENT FACIAL

Fermentu un glikolskābes kombinācija rada gaisīgas un delikātas putas, kas atjauno un gaišina Jūsu ādu. Bioaktīvās sastāvdaļas attīra ādu un piešķir sejai gludu un dabisku toni. Intensīvā enzīmu maska ​​un aktīvi serumi ātri atjauno nogurušu un pelēcīgu ādu. Āda kļūst veselīga, mirdzoša un izlīdzinās ādas tonis.

 

PRODIGY PEEL PRO

Šis pīlings,ir izveidots, pamatojoties uz jaunāko formulu, izlīdzina ādas tekstūru, samazina grumbiņas, gaišina pigmenta plankumus un atjauno ādas mitruma līmeni. Pīlinga reģenerējošās īpašības kombinācijā ar aktīvām skābēm nodrošina veselīgu un jauneklīgu sejas ādu. Procedūras rezultāts ir poru sašaurināšanās, noturīgs liftinga efekts, atjaunota un mirdzoša āda.