Pirkums

  • -

ATJAUNOJOŠĀS PROCEDŪRAS IS CLINICAL

//ATJAUNOJOŠĀS PROCEDŪRAS IS CLINICAL

Atjaunojošās procedūras is clinical

Profesionālās ārstnieciskās kosmētikas IS CLINICAL unikālās īpašības izmanto ārsti, kosmetologi un make up mākslinieki visā pasaulē.

GMP atbilstības sertifikāts, par kuru ir atbildīga FDA, nozīmē, ka šī kosmētika ir absolūti droša. Katrs produkts atrisina nevis vienu, bet gan 3-5 estētiskās problēmas. Mēs uzticamies IS CLINICAL, un tās efektivitāte nav apšaubāma.

 

FIRE&ICE

Kāpēc šo kopšanu sauc par “sarkanā celiņa procedūru”?-jo pēc tās, Jūs varat doties uz jebkuru, pat visgreznāko pasākumu. Pateicoties termoaktīvajai maskai un intensīvai mitrināšanai ar atvēsinošu efektu, Jūsu seja izskatīsies svaiga un tonizēta. Rezultātā Jūsu āda iegūs vienmērīgu ādas toni, samazināsies grumbu dziļums un pigmenta plankumi paliks gaišāki. Procedūra nodrošina ādas atjaunošanu šūnu līmenī. Ikviens, kurš vismaz vienu reizi ir izmēģinājis šo procedūru, atgriežas pie tās vēl un vēl.

 

HONEY ENZYME FACIAL

Šī, intensīvi mitrinošā un atjaunojošā, enzīmu pīlinga procedūra padara ādu maigu un gludu.

Sildošo medus attīrīšanu mēs papildinām ar aktīvo kompleksu un medus masku. Pateicoties šai kombinācijai, minerāli, vitamīni un antioksidanti iekļūst dziļāk ādā. Pēc procedūras āda kļūst maiga un zīdaina, kā arī uzlabojas ādas elasticitāte. Mitrinošā maska ​​intensīvi atjauno un piepilda ādu ar mitrumu, barojošie serumi nostiprina rezultātu.

 

FOAMING ENZYME TREATMENT FACIAL

Fermentu un glikolskābes kombinācija rada gaisīgas un delikātas putas, kas atjauno un gaišina Jūsu ādu. Bioaktīvās sastāvdaļas attīra ādu un piešķir sejas ādai vienmērīgu un veselīgu toni. Intensīvā enzīmu maska ​​kopā ar aktīvajiem serumiem momentāli atjauno nogurušu un pelēcīgu ādu. Rezultātā āda kļūst veselīga, starojoša un izlīdzinās ādas tonis.

You don't have permission to register
VIZĪTES REZERVĀCIJA
Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā!
REZERVĀCIJA
ЗАБРОНИРОВАТЬ ВИЗИТ
Мы свяжемся с вами в ближайшее время!
ЗАБРОНИРОВАТЬ
BOOK NOW
We will contact you soon!
BOOK
VIZĪTES REZERVĀCIJA
Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā!
REZERVĀCIJA