Pirkums

  • -

GATAVĀS APARĀTU PROCEDŪRAS

//GATAVĀS APARĀTU PROCEDŪRAS

Gatavās aparātu procedūras

Drošu tehnoloģiju un mūsu pieredzes apvienojums dod stabilus rezultātus, kas priecē mūsu klientus. Dažādu tehniku kombinācija, kas īpaši izstrādāta jūsu ādai, nodrošina ādai dabiskumu, veselību un atjaunošanu. 

 

Intense Pulsed light (IPL)

Šī terapija ir mērķēta lai iegūtu noteiktu specifisku rezultātu – tā nodrošina vienmērīgu sejas krāsu un risina pigmentācijas, nevienmērīgas ādas, tumšu plankumu, sīku grumbu, apsārtuma un paplašinātu kapilāru problēmas. Pulsējošā gaisma vienlaikus ārstē dažādus ādas stāvokļus, nebojājot citus audus. Kombinācijā ar citām metodēm šī procedūra dod pārsteidzošus rezultātus.

 

Sonophoresis 

Dziļa aktīvo vielu iekļūšana ar ultraskaņas viļņu palīdzību baro, atjauno un tonizē ādu. Strādājot ar šo tehnoloģiju, es redzu, kā manu klientu āda piepildās ar mitrumu, kļūst tvirta un elastīga.

Terapeitiskās vielas dziedina ādu, novēršot sīkas grumbiņas, izsitumu un post akne sekas, kā arī mazina novecošanās, dehidrētas ādas, pigmentācijas, nelīdzenas ādas struktūras un izsitumu pazīmes. Pat jutīga āda, kurai ir nosliece uz kairinājumu un apsārtumu, nomierinās jau pēc pirmā seansa.

 

RF Therapy 

Atjaunojo ādas elastību, šī terapija lieliska izvēle klientiem, kuri vēlas atgriezt  ādai elastību, atbrīvoties no ļenganuma un izteiktām grumbām. Izvēloties katram procedūru ar individuāliem parametriem, mēs palielinām kolagēna šķiedru elastību. Rezultāts – elastīga āda, kas iegūst liftinga efektu. Siltuma sajūta un viegla kņudinoša sajūta procedūras laikā, padara to īpaši patīkamu un relaksējošu. Siltuma tehnoloģijas izmantošana uzlabo ādas izskatu, rezultāts ir pamanāms jau pēc pirmās terapijas.

 

Oxygen Therapy 

Bagātina mūsu klientu ādu ar skābekli un aktīvajām vielām. Pirms šīs terapijas mēs nosakām jūsu ādas vajadzības un individuāli izvēlamies aktīvās vielas, un procedūru režīmu. Mitrinoši un barojoši preparāti atjauno un atsvaidzina nogurušu ādu, novērš sīkas grumbiņas, uzlabo sejas ādas krāsu, samazina apsārtumu, kairinājumu un ādas sausumu. Man patīk, ka es varu atrisināt šīs problēmas, āda pēc procedūras iegūst svaigu un veselīgu izskatu. 

You don't have permission to register
VIZĪTES REZERVĀCIJA
Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā!
REZERVĀCIJA
ЗАБРОНИРОВАТЬ ВИЗИТ
Мы свяжемся с вами в ближайшее время!
ЗАБРОНИРОВАТЬ
BOOK NOW
We will contact you soon!
BOOK
VIZĪTES REZERVĀCIJA
Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā!
REZERVĀCIJA