fbpx

Pirkums

  • -

TERAPIJAS ĀDAS KOPŠANAI

//TERAPIJAS ĀDAS KOPŠANAI

Terapijas ādas kopšanai 

Šīs procedūras nodrošina ātru rezultātu, ko jūs iegūstat tūlīt pēc aiziešanas. Vienmērīga, mitrināta ādas tekstūra staro un izskatās 100% veselīga, un dabiska. Procedūras ietver nepieciešamo ādas pamatvajadzībām, bez kurām tā nevar izskatīties labi. Papildus pārsteidzošajam rezultātam, procedūras laikā jūs varēsiet atpūsties un izbaudīt patiesi  relaksējošus mirkļus.

 

INSTANT FRESH AND GLOW FACIAL

Pastāvīga stresa apstākļos mūsu ādai ir ārkārtīgi nepieciešama papildu aprūpe, kas atjaunos tās mirdzumu, mitrināšanu un svaigumu. Tas tiek panākts ar tīrīšanu, kas atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām un atjauno tās dabisko izskatu. Āda kļūst gluda un elastīga. Iegūtais efekts tiek fiksēts ar aktīvo vielu palīdzību, kas tiek ievadītas ādā, izmantojot ultraskaņu. Mitrināšana pēdējā procedūras posmā, padara ādu maigu un mirdzošu.

 

CLARIFYING AND DETOX FACIAL

Maiga attīrīšana, dziļi iekļūstot porās, palīdz noņemt atmirušās šūnas un atbrīvo no taukainā spīduma. Spēcīgs antioksidanta efekts atveseļo un atjauno sejas ādu, piešķirot tai mirdzumu un svaigumu. Turklāt šī procedūra ir paredzēta tādu ādas problēmu risināšanai kā melnie punkti, pūtītes, palielinātas poras un ilgstoša piesārņojuma sekas. Jūsu āda burtiski staros.

 

ANTI AGING FACIAL

Plāna un sausa novecojusi āda zaudē kolagēnu un elastīnu, tādejādi āda vairs nespēj pilnvērtīgi atjaunoties,āda kļūst blāvāka un parādās mīmiskās grumbas. Kolagēna masku, serumu un ķīmisko pīlingu kombinācija atjauno un baro ādu, nodrošinot tai mitrināšanu un antioksidantu aizsardzību. Jūsu āda tiek atjaunota un iegūst veselīgu un koptu izskatu.

 

BRIGHTENING FACIAL

Balinoša procedūra, kas ir izveidota ādas attīrīšanai, mitrināšanai un atjaunošanai, tā sniedz pārsteidzošus rezultātus. Maiga ādas nolobīšana palīdz izlīdzināt ādas toni, padara ādu svaigu un mirdzošu. Papildus mitrināšanai un balināšanai, aktīvās vielas stimulē kolagēna ražošanu un antioksidantu aizsardzību ādai.

READY FOR THE EVENT

Maiga ādas attīrīšana un mitrināšana, kas nodrošina ātru rezultātu – tas ir tas, kas jums nepieciešams pirms svarīga notikuma. Maiga, bet efektīva ādas attīrīšana padara to mirdzošu un veselīgu. Procedūras laikā tiek panākts liftinga efekts, uzlabo ādas tonusu un elastību, un jūsu ādas tipam izvēlētie mitrinošie serumi fiksē procedūras laikā iegūto rezultātu.

 

WINTER FACIAL

Sausais ziemas gaiss negatīvi ietekmē ādas lipīdu slāni, kas tai nodrošina mitrināšanu un aizsardzību. Āda zaudē savu veselīgo krāsu un kļūst blāva. Turklāt viņa pārstāj saņemt nepieciešamo barības vielu daudzumu un nepieciešamās uzturvielas, un tā zaudē savas aizsardzības spējas. Dziļa hidratācija, piesātinājums ar skābekli un bojātās virskārtas atjaunošana – neticami rezultāti pēc mūsu procedūras. Vitamīni un minerālvielas piesātina ādu un turpina darboties arī pēc procedūras.