Pirkums

  • -

TERAPIJAS ĀDAS VESELĪBAI

//TERAPIJAS ĀDAS VESELĪBAI

Terapijas ādas veselībai

Dažādu terapiju kombinācija, lieliski risina konkrētas ādas problēmas. Ja vaicāsiet kādu tehniku izmantoju katrai procedūrai, es nevarēšu atbildēt uz šo jautājumu. Es, tās izvēlos atbilstoši Jūsu ādas vajadzībām, procedūras laikā apvienoju dažādas metodes. Pateicoties tam, tiek sasniegts pārsteidzošs rezultāts – veselīga un mirdzoša āda.

 

CHEMICAL PEELS THERAPY

Efektīvi risina tādas problēmas kā – smalkās grumbas, fotonovecošanās, nosliece uz izsitumiem, rētas pēc izsitumiem un hiperpigmentācija. Šī terapija dod acīmredzamus rezultātus, jau pēc pirmās procedūras. Rūpīgi tiek piemeklēta skābju un aktīvo vielu kombinācijas, balstoties uz Jūsu ādas vajadzībām.  Mēs izmantojam labākās pasaules tehnikas un pīlingus, kurus izstrādājuši mūsu partneri-CIRCADIA. Svarīgi atcerēties, ka mājas kopšana ir kā papildinājums klīniskai kopšanai, tā palīdz nostiprināt sasniegtos rezultātus. 

 

INTENSE PULSED LIGHT THERAPY (IPL)

Uzlabo ādas krāsu un tekstūru bez ķirurģiskas iejaukšanās,šī tehnoloģija viegli un efektīvi palīdz izlīdzināt smalkās grumbas un ādas reljefu, samazina apsārtumu apsārtumu, kā arī palīdz pie asinsvadu bojājumiem, bojātu kapilāru un pigmentācijas problēmām. Sejas, kakla un dekoltē āda ar vienmērīgu toni izskatās jaunāka un svaigāka. Pulsējošās gaismas impulsi vienlaicīgi risina vairākas ādas problēmas.


INJECTION THERAPY

Risina tādas sarežģītas problēmas kā – ādas tonusa zudums, grumbas un ādas apjoma samazināšanās. Injekciju terapija palīdz saglabāt ādu jaunu un veselīgu, nemainot tās dabisko izskatu. Dažādu metožu un preparātu kombinācija ļauj sasniegt vēlamo rezultātu. Pēc detalizētas ādas analīzes, mūsu speciālists, nozīmē Jums efektīvākās terapijas metodes. Rezultāti tiek apspriesti iepriekš un tiek nepārtraukti kontrolēti. Mēs rūpīgi sekojam Jūsu rehabilitācijas procesam un sasniedzam vēlamo rezultātu. Mūsu pasaules līmeņa partneri injekciju jomā sniedz mums papildu drošību un panākumus.

You don't have permission to register
VIZĪTES REZERVĀCIJA
Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā!
REZERVĀCIJA
ЗАБРОНИРОВАТЬ ВИЗИТ
Мы свяжемся с вами в ближайшее время!
ЗАБРОНИРОВАТЬ
BOOK NOW
We will contact you soon!
BOOK
VIZĪTES REZERVĀCIJA
Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā!
REZERVĀCIJA