Pirkums

  • -

Par mums

Sintia Schukina

Strādā estētiskās kosmetoloģijas sfērā jau vairāk par 15 gadiem un šī pieredze ļāva viņai izstrādāt savas efektīvās metodes ādas kopšanai.

INDIVIDUĀLA PIEEJA ir viņas filozofija, jo tikai tā dod labu rezultātu. Kādam nepieciešamas ādas kopjošās procedūras, kādam koriģējošas. Un šeit ir vajadzīgas pilnīgi atšķirīgas pieejas. Lai iegūtu lieliskus rezultātus, Sintia apvieno dažādas tehnikas.

 

“Es individuāli katram klientam sastādu kopšanas programmu un nepieciešamās procedūras. Mana pieeja apvieno klasisko kosmetoloģiju ar  masāžām, maskām un mūsdienu metodēm. Tas dod rezultātu, ko es gribu redzēt uz savu klientu ādas. Šis rezultāts parasti ir satriecošs.

Man ir svarīgi saglabāt ādas veselību un dabiskumu, tapēc pēc kopšanas manas klientes izskatās absolūti dabiskas ar tīru, starojošu ādu.  NATURAL HEALTHY LOOK  ir filosofijas daļa pie kuras es pieturos un eju uz to visu dzīvi. 

Mani klienti saņem labāko  kosmētiku, procedūras, atmosfēru.

Sintia Schukina Skin Care SPA ir atspulgs tam, ko es daru. Skaistumam jādzimst skaistā vietā, tapēc šeit viss ir skaistuma iemiesojums. Mūsdienīgs, bet tajā pat laikā patstāvīgs, kas nemainās katru mirkli. Šo pašu pieeju izmantoju arī kosmetoloģijā. Jaunās tendences tiek nopietni pārbaudītas no zinātniskā un drošības viedokļa. Jo drošība ir galvenā lieta attiecībās ar maniem klientiem.

 Individuāla pieeja it visā, augstākās kvalitātes pakalpojumi un apkalpošana. Miers, atpūta un relaksācija. 

Man ir gandarījums, ka mani klienti atgriežas atkal un atkal.” 

 

Sintia Schukina 

You don't have permission to register
VIZĪTES REZERVĀCIJA
Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā!
REZERVĀCIJA
ЗАБРОНИРОВАТЬ ВИЗИТ
Мы свяжемся с вами в ближайшее время!
ЗАБРОНИРОВАТЬ
BOOK NOW
We will contact you soon!
BOOK
VIZĪTES REZERVĀCIJA
Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā!
REZERVĀCIJA