fbpx

Pirkums

  • -

Par mums

Sintia Schukina

Strādā estētiskās kosmetoloģijas sfērā jau vairāk par 13 gadiem un šī pieredze ļāva viņai izstrādāt savas efektīvās metodes ādas kopšanai.

INDIVIDUĀLA PIEEJA ir viņas filozofija, jo tikai tā dod labu rezultātu. Kādam nepieciešama kopšana, kādam nepieciešama kosmētiska ārstēšana. Un šeit ir vajadzīgas pilnīgi atšķirīgas pieejas. Lai iegūtu lieliskus rezultātus, Sintia apvieno dažādas tehnikas.

 

“Es individuāli katram klientam sastādu kopšanas programmu un nepieciešamās procedūras. Mana pieeja apvieno klasisko kosmetoloģiju ar tās masāžām un maskām un mūsdienu metodes. Tas dod rezultātu, ko es gribu redzēt uz savu klientu ādas. Šis rezultāts parasti ir satriecošs.

Man ir svarīgi saglabāt ādas veselību un dabiskumu tapēc pēc kopšanas manas klientes izskatās absolūti dabiskas ar tīru, starojošu ādu.  NATURAL HEALTHY LOOK  ir filosofijas daļa kuru es pieturos un eju uz to visu dzīvi. 

Mani klienti saņem labāko  kosmētiku, procedūras, atmosfēru.

Mana klīnika ir atspulgs tam ko es daru. Skaistumam jādzimst skaistā vietā, tapēc šajā klīnikā viss ir skaistuma iemiesojums. Mūsdienīgs, bet tajā pat laikā patstāvīgs, kas nemainās katru mirkli. Šo pašu pieeju izmantoju arī kosmetoloģijā. Jaunās tendences tiek nopietni pārbaudītas no zinātniskā un drošības viedokļa. Jo drošība ir galvenā lieta attiecībās ar maniem klientiem.

Mana klīnika tā ir- individuāla pieeja it visā, augstākās kvalitātes pakalpojumi un apkalpošana. Miers, atpūta un relaksācija. 

Un man ir gandarījums, ka mani klienti atgriežas atkal un atkal.” 

 

Sintia Schukina