Pirkums

  • -

Pirkuma noteikumi

Kas mēs esam

Mūsu mājas lapas adrese ir: https://sintiaschukina.com

 

Vispārīgie noteikumi

1. Saskaņā ar noteikumiem, Sintia Schukina Skin Care pārdod preces, kas izvietotas www.sintiaschukina.com interneta veikalā .Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šajā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

2. Īpašuma tiesības uz preci, pircējam pāriet brīdī, kad prece ir apmaksāta pilnā apmērā un pārdevējs ir saņēmis maksājumu. 

3. Sintia Schukina Skin Care, adrese: Mednieku iela 6A,
Rīga, Latvija, LV- 1010. Tālrunis saziņai: +37120359031 (turpmāk – Pārdevējs), nodrošina www.sintiaschukina.com pieejamo saturu un sniedz pakalpojumus saskaņā ar šiem Noteikumiem.

4. Veicot pasūtījumu Interneta veikalā un apstiprinot šos Noteikumus, pircējs apstiprina, ka ir rīcībspējīga persona un līguma izpildei nepieciešamos datus norādījis patiesus. Ja pircējs ir juridiska persona, to pārstāv pilnvarota persona. Pircējs apliecina, ka lietos Interneta veikalu saskaņā ar normatīvajiem aktiem un vispārējiem labticības principiem. Jebkādu Noteikumu vai normatīvo aktu pārkāpumu gadījumā pārdevējam ir tiesības nekavējoties atkāpties no noslēgtā distances līguma ar pircēju un/vai liegt pircējam Interneta veikala vietnes lietošanu. 

5. Ja Pircējs pasūta un pērk Interneta veikalā preces, ir uzskatāms, ka Pircējs ir iepazinies un bez iebildumiem piekrīt vispārīgajiem noteikumiem, kā arī distances līguma noteikumiem un apņemās tos ievērot. Pirkuma līgums uzskatāms par izpildītu brīdī, kad klients ir veicis pilnu samaksu un prece nonākusi pircēja īpašumā.

6. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

7. Pārdevējs neuzņemas atbildību par jebkādiem izdevumiem vai zaudējumiem, kas varētu rasties www.sintiaschukina.com norādītās informācijas izmantošanas rezultātā vai tādēļ, ka interneta veikals www.sintiaschukina.com jebkādu iemeslu dēļ nav pieejams vai darbība ir bijusi traucēta vai pārtraukta. Tas neierobežo Pircēja tiesības saskaņā ar patērētāju tiesību normatīvo aktu prasībām. 

8. Pārdevējs nav atbildīgs par kavēšanos ar saistību izpildi vai to nepildīšanu, vai cita veida neizpildi, kas radusies tādu apstākļu un šķēršļu dēļ, kuri ir ārpus Pārdevēja  kontroles un kurus nevarēja iepriekš paredzēt, kas ietver, bet neaprobežojas ar streikiem, valdības rīkojumiem, karadarbību vai nacionālā mēroga ārkārtas stāvokli, vides vai klimata anomālijām, traucējumiem interneta savienojumā, kā arī komunikācijas iekārtu, datoriekārtu un programmatūras atteici. 

9. Pārdevējs neuzņemas nekādus riskus vai atbildību, ja Pircējs nav iepazinies vai ir daļēji iepazinies ar Noteikumiem un Privātuma politiku.

10. Pārdevējam ir tiesības bez brīdinājuma jebkurā laikā vienpusēji mainīt un papildināt Noteikumus, tos publicējot www.sintiaschukina.com. Pircējam tiek piemēroti tie Noteikumi, kas ir spēkā preču un pakalpojumu pasūtīšanas brīdī.

11. Pārdevējs apņemās, saskaņā ar produktu un pakalpojumu aprakstu, nodrošināt pasūtījuma izpildi un saņemšanu paredzētajā laikā un apjomā. 

12. Neskaidrību gadījumā lietotājam tiek sniegta palīdzība, sazinoties ar mums pa e-pastu office@sintiaschukina.lv vai pa tālruni +37120359031. 

 

 

Interneta veikala lietošanas noteikumi

 1. Šie noteikumi attiecas uz visiem preču pirkumiem, pasūtot tos internetā. Pirms preces pasūtīšanas uzmanīgi izlasiet šos noteikumus. Izmantojot Sintia Schukina Skin Care  interneta veikalu, Jūs apliecināt, ka šie noteikumi ir saprotami un apņematies tos ievērot un regulāri sekot to izmaiņām.  

2. Preču cenas

2.1. Interneta veikalā visas preču cenas ir norādītas EUR valūtā. Piedāvātās cenas ir spēkā pasūtījuma veikšanas brīdī. Pircējs, apstiprinot pasūtījumu saskaņā ar pasūtījuma veidlapu vai formu, piekrīt spēkā esošās preces cenas apmaksai. 

2.2. Pārdevējam ir tiesības bez brīdinājuma jebkurā laikā vienpusēji mainīt preču cenas, noteikt precēm un pakalpojumiem speciālo cenu, Preces un pakalpojumi tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā preces pasūtījuma veikšanas brīdī un ir publicētas interneta veikalā. Ja, tehnisku iemeslu dēļ internetā publicētas neatbilstošas vai nepareizas preču cenas, Pārdevējs par to informē Pircēju, ka tehnisku iemeslu dēļ pasūtījumu nevar izpildīt . 

3. Preču sortiments

3.1. Pircējs var iegādāties preces kas izvietotas interneta veikalā. Preces nopērkamas kamēr tās ir izvietotas interneta veikalā darbības periodā, vai atsevišķi vienojoties par pasūtījuma noformēšanu, kad preces atkal būs pieejamas. 

3.2. Gadījumā, ja pircējs veicis pasūtījumu un prece noliktavā nav pieejama, bet tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams to operatīvi izņemt no piedāvājuma, pārdevējs  telefoniski vai rakstiski informē Pircēju par to, ka līgumu nevar izpildīt, vai ar Pircēja piekrišanu piedāvā analogu preci. 

3.3. Pārdevējs patur tiesības bez brīdinājuma jebkurā laikā vienpusēji mainīt preču sortimentu un mainīt preču specifikācijas. Preču raksturojumos tiek izmantota ražotāju sniegtā informācija un attēli. 

4. Pasūtījuma veikšana

4.1. Pasūtījumu Jūs  varat veikt interneta veikalā www.sintiaschukina.com. Izvēlētās preces pievienojiet pirkuma grozam , kad Jūsu pirkuma grozs ir izveidots, veiciet pasūtījumu.

4.2. Nākamajā solī būs redzama informācija par izvēlēto preci un preces cenu, bez piegādes maksas. Tālāk jāaizpilda pasūtījuma anketa, precīzi aizpildot visus prasītos laukus. Pasūtot preci un izvēlotiesies piegādes veidu, lūgums norādīt konkrēto piegādes adresi, kā arī  norādīt tālruņa numuru.

4.3. Pasūtījuma piegādes laiks atkarīgs no sadarbības piegādātāja uzņēmuma piegādes termiņiem uz konkrētu valsti. Ar preču piegādes termiņiem varat iepazīties šeit: https://www.dpd.com/lv/sakums/noteikumi/piegades_termini

4.4. Pirkuma apmaksa ir iespējama vienā no šādiem norēķināšanās veidiem:

–  ar debeta vai kredītkarti  tiešsaistē -MasterCard, Visa, American Express.

–  ar maksāšanas sistēmu Paypal.

4.5. Interneta veikala pircēji, pieslēdzoties internetbankai vai elektroniskajām maksāšanas sistēmām, datus ievada bankas mājaslapā, tapēc šī informācija nav pieejama  veikalam.

4.6. Spiežot pogu “Apstiprināt pasūtījumu” Pircējs piekrīt pirkt izvēlēto Produktu un apņemās samaksāt par to norādīto preces un piegādes cenu. 

4.8. Veicot pasūtījumu Pircējam precīzi jānorāda pilnīgs preces nosaukums, kā arī visi personas, piegādes dati, kā arī kontaktinformācija, kas nepieciešama Līguma izpildei. Pārdevējs vienpusēji var nepieņemt apstrādei pasūtījumu un lauzt Līgumu, ja Pircējs norādījis nepilnīgu vai nepatiesu informāciju par izvēlēto preci vai Pircēja datiem, kas nepieciešami Līguma noslēgšanai. Telefoniski vai caur e-pastu veiktos pasūtījumus iespējams apmaksāt ar pārskaitījumu izmantojot tiešsaistē izveidoto rēķinu, kas tiek nosūtīts arī uz pircēja norādīto e-pastu. Pasūtījuma izpilde tiek veikta, kad rēķins ir apmaksāts un nauda ir ienākusi uzņēmuma kontā. 

4.9. Veicot pasūtījumu Interneta veikalā www.sintiaschukina.com, Pircējs apņemas veikt priekšapmaksu par pasūtītajām precēm un sniegto pakalpojumu. 

4.10. Ja Pircējs norādījis savu e-pastu saziņai, kas nepieciešams distances līguma noslēgšanai, Pircējs pēc pasūtījuma veikšanas saņem uz norādīto e-pastu pasūtījuma apstiprinājumu. Pircējam ir pienākums pārbaudīt pasūtījumā norādīto informāciju un datus. Informācijas un/vai datu neatbilstības gadījumā Pircējs informē Pārdevēju, izmantojot norādīto e-pastu – office@sintiaschukina.lv. 

4.11. Pircēja kontaktinformācija ir nepieciešama, lai varētu pircēju informēt par pasūtījuma izpildes procesu un citiem ar pasūtījumu saistītiem jautājumiem un iegūtā personiskā informācija nepieciešama tikai konkrētā pirkuma līguma izpildei.

5. Atteikuma tiesības

5.1. Jums ir tiesības atteikties no pasūtījuma 14 dienu laikā, no pasūtījuma saņemšanas dienas. Gadījumā, ja  nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam sazināties ar interneta veikalu caur e-pastu office@sintiaschukina.lv, vai zvanot pa tālruni +37120359031. Pārdevējs nosūtīs uz pircēja norādīto epastu atteikuma veidlapu. Atteikuma tiesības neattiecas uz juridiskām personām.

5.2. Atteikuma tiesību termiņš skaitāms no dienas, kad patērētājs ir ieguvis preci savā īpašumā, tajā skaitā, ja preci saņēma trešā persona, kas nav pārvadātājs. Pircējam ir tiesības pārbaudīt preces atbilstību nepieciešamajām pircēja vajadzībām tiktāl, cik tas preču atgriešanas gadījumā garantē preces stāvokli turpmākai pārdošanai no kvalitātes, drošības un mantiskās vērtības aspekta. Ja prece tikusi lietota vairāk, kā tas nepieciešams atbilstības preces atbilstības pārbaudei, atbildību par bojājumiem uzņemas pircējs un samaksa netiek atgriezta un prece paliek pircēja īpašumā.

5.3. Izmantojot atteikuma tiesības Pircējam ir jānodrošina preces atgriešana 14 dienu laikā oriģinālā iepakojumā, iepakotu atbilstoši preces transportēšanas drošībai.

5.4. Ja pircējs izmanto atteikuma tiesības un tas nav saistīts ar attiecīgās preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem, tad pircēja pienākums ir segt izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ.

5.5. Izmantojot atteikuma tiesības pārdevējam ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad pircējs ir atsūtījis rakstisku atteikumu, atmaksāt pircējam samaksāto summu par preci. 

 

 

 

Privātuma politika

 1. Izmantojot interneta veikala vietnes www.sintiaschukina.lv pakalpojumus un veicot preču iegādi, pircējs piekrīt savu personas datu apstrādei un glabāšanai tiktāl cik tas nepieciešams veikala darbības nodrošināšanai līguma kvalitatīvai izpildei, normatīvo aktu prasību un līgumsaistību izpildei, nodošanai trešajām personām piegādes nodrošināšanai vai maksājumu apstrādei. Šos teksta datus sauc par  sīkdatnēm. Sīkdatne (angļu val. cookie) ir neliela teksta datne, kas tiek saglabāta jūsu datorā vai portatīvajā ierīcē, kad apmeklējat tīmekļa vietni.

 Lai iegūtu vispārīgu papildinformāciju par sīkdatnēm un uzzinātu, kā tos pārvaldīt, lūdzam iepazīties ar informāciju www.aboutcookies.org.

 2. Jebkura personas datu apstrāde  notiek saskaņā ar spēkā esošajiem datu aizsardzības likumiem, tostarp Eiropas Savienības (ES) Vispārīgo datu aizsardzības regulu un citiem tiesību aktiem, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. 

3. Pārdevējs neapkopo un nesaglabā pircēja pārlūkošanas vēsturi trešo personu tīmekļa vietnēs un nenosūta nekādus datus saistībā ar pircēja pārlūkošanu interneta veikalā www.sintiaschukina.com pēc kuriem varētu identificēt personu.

4. Izmantojot organizatoriskos un tehniskos līdzekļus, interneta veikala vietne www.sintiaschukina.com nodrošina pircēja personas datu aizsardzību pret jebkādām nelikumīgām darbībām.

Personas datu apstrāde un glabāšana

1. Interneta veikalā  www.sintiaschukina.com saņemtie dati tiek izmantoti tikai pircēja identifikācijai līguma noslēgšanai un pasūtījuma izpildes nodrošināšanai – vārds, uzvārds, telefona mumurs, e-pasta adrese, maksājuma informācija,ja nepieciešams, piegādes adrese.

2. Lai nosūtītu Jums darījumu un administratīvo komunikāciju materiālus, piemēram, veiktā pasūtījuma vai pirkuma apstiprinājumu, atgādinājumu par nepabeigtu pirkumu, vai sīkāku informāciju par preces piegādi, interneta veikals www.sintiaschukina.com apstrādā pircēju vārdu, uzvārdu un e-pastu. 

3. Lai sniegtu atbildes uz Jūsu jautājumiem, aizpildot mūsu mājaslapas saziņas sadaļu, tieši sazinātos ar mūsu personālu telefoniski vai elektroniski, mēs apstrādājam Jūsu brīvprātīgi sniegtos personas datus – vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un e-pasta adresi, kā arī citu sniegto informāciju. Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai, lai sazinātos ar jums un atbildētu uz Jūsu jautājumiem, komentāriem vai ierosinājumiem. 

4. Lai nosūtītu uz Jūsu interesēm balstītus reklāmas materiālus, atlaides vai citus īpašos piedāvājumus, kam esat devis savu piekrišanu, internet veikals apstrādā Jūsu vārdu, uzvārdu, e- pasta adresi un tālruņa numuru. Jūs jebkurā laikā varat atteikties no šādu ziņu saņemšanas ziņojot par to caur epastu office@sintiaschukina.lv

 

Personas datu glabāšanas

1. Pārdevējs Jūsu datus glabās tik ilgi, kamēr tas nepieciešams minēto apstrādes mērķu sasniegšanai, ja vien ilgāka to glabāšana nav noteikta vai atļauta ar piemērojamiem normatīvajiem aktiem. Ja datu apstrāde notiek, pamatojoties uz Jūsu sniegto piekrišanu, tad dati tiks apstrādāti, kamēr Jūsu piekrišana ir spēkā un tā nav Jūsu atsaukta.

2. Šī Privātuma politika nosaka   datu vākšanas praksi mūsu tīmekļa vietnē www.sintiaschukina.com  un katra mūsu darbība notiek atbilstoši tai un piemērojamajiem personas datu aizsardzības tiesību aktiem. Šīs informācijas vākšanai un apstrādei ir viens vai vairāki šādi tiesiskie pamati: izvēlēto pakalpojumu sniegšanas nodrošināšana, sagatavošanās līguma noslēgšanai, līguma noslēgšana, pieprasījums (piekrišana).

 

Personas datu nodošana

 

Pēc pieprasījuma pārdevējs var nodot Jūsu personas datus valsts un tiesībsargājošajām iestādēm, lai nepieciešamības gadījumā aizstāvētu savas juridiskās intereses, sastādot, iesniedzot un aizstāvot juridiskas prasības. 

Personas datu apstrādes vietas

Pārdevējs apstrādā Jūsu personas datus tikai ES/EEZ.

 

Pircēja tiesības

Jums saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu un Latvijas Republikas tiesību aktiem ir tiesības: 

piekļūt saviem personas datiem un saņemt informāciju par to apstrādi,  pieprasīt labot nepareizus, neprecīzus vai nepilnīgus personas datus,dzēst savu personas datus, izņemot gadījumus, kad likums pieprasa saglabāt datus, atsaukt iepriekš sniegtu piekrišanu datu apstrādei,  ierobežot savu datu apstrādi – tiesības pieprasīt, lai mēs īslaicīgi vai pavisam pārtraucam apstrādāt visus Jūsu personas datus, pieprasīt Jūsu personas datu kopiju elektroniskā formātā un tiesības uz šo datu nodošanu citam pārzinim (datu pārnesamība), vērsties Datu valsts inspekcijā. 

 

Mūsu kontakti

Sintia Schukina Skin Care

 

Adrese:

Mednieku iela 6A
Rīga, Latvija, LV- 1010

Tālrunis: +37120359031

 

 

You don't have permission to register
VIZĪTES REZERVĀCIJA
Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā!
REZERVĀCIJA
ЗАБРОНИРОВАТЬ ВИЗИТ
Мы свяжемся с вами в ближайшее время!
ЗАБРОНИРОВАТЬ
BOOK NOW
We will contact you soon!
BOOK
VIZĪTES REZERVĀCIJA
Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā!
REZERVĀCIJA