Pirkums

  • -

GliSODin SKIN BRIGHTENING

50.00

Šī gaišinošā formula ir ieteicama ikvienam, kam pēc uzturēšanās saulē parādās pigmenta plankumi, kā arī tiem, kas vēlas atgūt vienmērīgu un starojošu sejas ādas toni.

In stock

Kategorija:

Apraksts

Apraksts

Šī gaišinošā formula satur sastāvdaļas, kas samazina oksidatīvo stresu un kavē fermentatīvo procesu, kas veicina pigmentētu plankumu parādīšanos. Papildus šiem izcilajiem ieguvumiem ādas veselībai, formula palīdz regulēt sebuma veidošanos (ādas dabīgais mitrinātājs), kas savukārt palīdz samazināt plankumus. Ikdienā lietojot šo nutrikosmētisko līdzekli, var iegūt gaišāku, līdzenāku toni un mirdzošāku sejas ādu.

 

Šis uztura bagātinātājs ir ieteicams visiem cilvēkiem, kuriem āda ir jutīga pret saules  iedarbību un kuri vēlas novērst UV starojuma radītus bojājumus; kā arī jebkuram, kurš vēlas atjaunot ādas skaistumu un atgūt vienmērīgu un mirdzošu sejas ādu.

 

Pētījumi parāda, ka lietojot kapsulas kombinācijā ar depigmentējošu krēmu un sauļošanās līdzekli -Tumšie plankumi samazinās par 68%. Pētījums, kas tika veikts 12 nedēļas ar 47 dalībniekiem ar vidēji tumšu un tumšu ādu, parādīja trīs reizes mazāku tumšo plankumu skaitu, salīdzinot tikai ar krēma lietošanu.

Sastāvdaļas

GliSODin® – Lemon Balm – Hesperidin from orange peel – Lycopene from Tomato – Borage Seed Oil – CoQ10

Lietošana

Ieteicams lietot šo produktu 3 mēnešus; pirmajā mēnesī lietojiet 4 kapsulas dienā, bet turpmākajos mēnešos – 2 kapsulas dienā.

Uzmanību!

Nelietojiet, ja ir glutēna nepanesamība un, ja ir alerģija pret zivīm. Glabājiet bērniem nepieejamā vietā. Nepārsniedziet ieteicamo dienas devu. Šis produkts neaizstāj daudzveidīgu un sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu.

Informācija

Izmērs

60 gab

Produkta tips

Uztura bagātinātājs

Zīmols

GliSODin

You don't have permission to register
VIZĪTES REZERVĀCIJA
Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā!
REZERVĀCIJA
ЗАБРОНИРОВАТЬ ВИЗИТ
Мы свяжемся с вами в ближайшее время!
ЗАБРОНИРОВАТЬ
BOOK NOW
We will contact you soon!
BOOK
VIZĪTES REZERVĀCIJA
Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā!
REZERVĀCIJA